כשאין תקציב: הצפון ויו
ד' טבת התשע"ז   02.01.2017 09:16

כשאין תקציב: הצפון ויו"ש יקבלו פחות

כלב אליהו

בשל בעיות תקציב: מד"א תכנן לצמצם פעילות ביו"ש ובגבול הצפון. התערבות מיוחדת של שר הבריאות יעקב ליצמן מנעה את צמצום הפעילות

ביום חמישי האחרון, פרסם מד"א כי עקב אי-הסדרה של תקציב פעילות מד"א בשנה החולפת ולשנה הקרובה, הוא יצמצם את פעילותו מיום שישי ואילך ביהודה ושומרון ובגבול הצפון. במכתב ששלח מנכ"ל מד"א, בין השאר לראשי 'אמנה' נכתב: "לאחר שנה שלמה בה מסרת לי ולגורמי מד"א כי התקציב לפעילות מד"א בשטחי יהודה ושומרון תוסדר כנדרש, שוב אנו עומדים בפני שוקת שבורה... נכון למועד זה לא מסתמן פתרון שיסדיר את הפעילות שבוצעה בשנת 2016 בהתבסס על דבריך. בשל אי הסדרת הנושא, וככל שלא יועברו למד"א הכספים שהוצאו על שכר, דלק, ביטוח ואחזקה – צפויה האגודה להיכנס לגירעון אשר תהיה לו השפעה על הפעילות בכלל המדינה".

שר הבריאות יעקב ליצמן, שוחח עם מנכ"ל מד"א לפני כניסת השבת וסיכם עמו לסדר את נושא התקציב. לטענת מנכ"ל מד"א, אלי בין, הובטח לו העברת תקציב של 7.5 מיליוני ₪ בשל תגבור כוחות החרום באזורים אלו, והועברו אליו רק 5 מיליוני שקלים. גירעון זה עלול לפגוע בפעילות הארצית של הארגון. כאמור, שר הבריאות שוחח עמו, והוא הבטיח להחזיר את פעילות מד"א לשגרה. 

עוד בנושא

הוספת תגובה

שלח

0 תגובות

תוכן פרסומי

הרשמה לאתר

הירשמו במהירות ובקלות לקול היהודי
ותיהנו ממגוון שירותים מיוחדים באתר.
* * * מין * בדקו זמינות
בין 3 ל-20 תווים
*
תישלח אליך הודעה המאשרת כתובת זו
* סיסמא
בין 6 ל-20 תווים

אני מסכים לתקנון האתר

אני מעוניין לקבל מידע על חידושים ואירועים מיוחדים

*

שדות חובה

הרשם

התחברות לאתר

סיסמא שכחת סיסמא? התחבר

איפוס סיסמה

כדי לקבל סיסמה חדשה, אנא הכנס דוא"ל איתו נרשמת לאתר:

שלח