הקשר שבין המנהל האזרחי לארגון השמאל הקיצוני הופסק
ט' טבת התשע"ז   07.01.2017 19:12

הקשר שבין המנהל האזרחי לארגון השמאל הקיצוני הופסק

יח"צ

בעקבות חשיפת פורום עוטף ירושלים: תא״ל דב צדקה (פופי) הודח מתפקידו

חודשיים לאחר שחשפו כי תא״ל במיל׳ דב צדקה (פופי) הממונה על המשא ומתן עם הבדואים מטעם המנהל האזרחי, חבר במקביל בארגון שמאל קיצוני הממומן על ידי האיחוד האירופי, סיים תא״ל צדקה את תפקידו החל מלפני כחודש וחצי.

תחקיר של פורום עוטף ירושלים העלה נתונים מדאיגים וחמורים ביותר בדבר חברותו של תא"ל צדקה בעמותת הקרן לשיתוף פעולה אזורית של יוסי ביילין הממומנת ע"י האיחוד האירופי המממנים במודע ובמפגיע, ללא היתרי בניה ובניגוד לכל דין, מבני מגורים לאוכלוסייה הבדואית על גבי אדמות מדינה ואדמות פרטיות באזור.

חברותו של תא"ל צדקה מחד בעמותה אשר תומכות בריש גליי בהמשך התיישבותם הבלתי חוקית של הבדואים במרחב אדומים ומנגד תפקידו הבכיר בצוות המו"מ מטעם המנהל האזרחי עם הבדואים במרחב אדומים לפינויים מריכוזי ההתיישבות הבלתי חוקיים היוותה ניגוד עניינים מהחמורים ביותר שניתן להעלות על הדעת ובעקבותיה דרשו בפורום עוטף ירושלים וכן בעמותת רגבים משר הביטחון להדיח מיידית את תא״ל במיל׳ דב צדקה מתפקידו

בפורום עוטף ירושלים ברכו על פיטוריו ואמרו: ״קצין בצה״ל המחויב לפעול למען האינטרס הלאומי של מדינת ישראל לא יכול לעבוד במקביל עבור אותם גורמים בינלאומיים אשר חותרים תחת אותם האינטרסים בכדי לפגוע בנו.

ניגוד העניינים החמור בו היה מצוי תא״ל צדקה בא לידי ביטוי בקיפאון בשטח ואנו מקווים כעת ששר הביטחון ישכיל למנות אדם המחוייב אך ורק לאינטרס הלאומי והבטחוני של ישראל במטרה להתחיל ולהעביר את הבדואים מהמאחזים הבלתי חוקיים לקיבועים המתוכננים עבורם״

בתנועת רגבים שדרשו את השעייתו של פופי, בירכו על החלטת משרד הביטחון. "לפופי ישנן זכויות רבות בתפקידי הלחימה שמילא למען בטחון מדינת ישראל", אומר עובד ארד, מנהל מחלקת השטח בתנועת רגבים.

לדברי ארד, "בתפקידים שמילא פופי במסגרת המנהל האזרחי, הוא החדיר לצה"ל את תפיסות השמאל הקיצוני שבהן הוא מחזיק, ופעל בניגוד עניינים בין משימתו בצה"ל לבין חברותו בארגונים בינלאומיים הפועלים נגד האינטרסים הישראליים. באופן שכזה, לא פלא שהמשא ומתן לפינוי האוכלוסיה הבדואית עלה שוב ושוב על שרטון ולא צלח".

תגיות: בנייה בלתי חוקית, האיחוד האירופי, עוטף ירושלים, פורום עוטף ירושלים, רגבים

עוד בנושא

הוספת תגובה

שלח

2 תגובות
2 לצערנו זה נכון חלקית מאודממלכתי
י' טבת התשע"ז
הוא לא הודח. תגובת המינהל לכתבה מקבילה ב"אתר ימני דתי פופולרי" (הידוע בחוסר אמינותו אבל במקרה זה כנראה שהתגובה נכונה): "... תת אלוף (במיל') צדקה ימשיך ויעסוק בנושאים נוספים ומגוונים, הן בצה״ל והן בתיאום פעולות הממשלה בשטחים".
1 הוא היה רק קצה הקרחוןאמת מארץ תצמח ולשקר אין רגלים
ט' טבת התשע"ז
החתרנות של השמאל חדרה עמוק לתוך צה"ל ורובה מוסתרת היטב. האם זה מקרי שבכירי צה"ל מצטרפים לתנועות שמאל לאחר שפושטים את המדים? ממש לא! הם קודמו בצה"ל כי הם היו בעלי הדיעות השמאלניות הנכונות. ככה זה מימי בן גוריון ועד היום.

תוכן פרסומי

הרשמה לאתר

הירשמו במהירות ובקלות לקול היהודי
ותיהנו ממגוון שירותים מיוחדים באתר.
* * * מין * בדקו זמינות
בין 3 ל-20 תווים
*
תישלח אליך הודעה המאשרת כתובת זו
* סיסמא
בין 6 ל-20 תווים

אני מסכים לתקנון האתר

אני מעוניין לקבל מידע על חידושים ואירועים מיוחדים

*

שדות חובה

הרשם

התחברות לאתר

סיסמא שכחת סיסמא? התחבר

איפוס סיסמה

כדי לקבל סיסמה חדשה, אנא הכנס דוא"ל איתו נרשמת לאתר:

שלח