י"ח אדר התשע"ז   16.03.2017 14:10

"התקשורת הפכה אותנו לאויבי העם"

הוריו של החייל אלאור אזריה הגיעו לכנסת ותקפו את התקשורת

הוריו של החייל אלאור אזריה, שחיסל מחבל בחברון לפני כשנה והורשע עקב כך בהריגה, הגיעו לכנסת אתמול (ד') והעבירו לחברי הכנסת מכתב שבו הם מספרים את 'הסיפור האמתי' מאחורי הרשעתו של החייל.

ההורים צ'רלי ואושרה הוזמנו למשכן הכנסת על-ידי סגנית יו"ר הכנסת נאוה בוקר (הליכוד) והם נפגשו גם עם השר איוב קרא ועם סגן שר הביטחון אלי בן-דהן. לאחר הפגישות והעברת המכתב, ערכו ההורים מסיבת עיתונאים בכנסת שבה נאם אביו של אלאור.

"מה שהתקשורת מוציאה זה עיוותים. ברור לכולם שאלאור זכאי. הכנתי מסמך שבו מפורט כל מה שקרה, ועל סמך אותו מסמך שמגובה בראיות, בפרוטוקולים ובעדויות, אנחנו נוכיח שאלאור חף מפשע לחלוטין" אמר צ'רלי אזריה.

בהמשך פנה צ'רלי אזריה אל נשיא המדינה ואמר, "אדוני, אתה אמרת שצה"ל הוא צבא העם, וצבא העם לא יכול ללכת נגד העם. היום העם פונה אליך וזועק לשחרר את אלאור כי זה רצון העם. לא לשכוח שאלאור הוא חייל בצה"ל, הוא ילד שהתגייס והתנדב לשרת בצבא ההגנה לישראל, למרות שציירו אותנו בתקשורת כאנשים שאינם מן השורה".

בהמשך התייחס אזריה לתקשורת, פעם נוספת באופן ישיר: "אני היום מרגיש בדיוק מה שמרגיש ראש ממשלת ישראל מר נתניהו. כמו שמשפילים אותו, את אשתו ומשפחתו, זה בדיוק מה שאנחנו מרגישים. רצו את דמו של הבן שלי, דיברו על משפחתי, הפכו אותנו לאויבי העם וזה לא עוזר. אנחנו לא אויבי העם. אנחנו אוהבים את העם, אנחנו אוהבים את המדינה ואנחנו אוהבים את הארץ. אנחנו נלחמים על המדינה שלנו. אנחנו כרגע ממשיכים בערעור על פי המלצות עורך הדין ועל סמך זה אנחנו נמשיך, אלא אם מישהו יתעורר בצמרת ויציע הצעה שתהיה מקובלת על כולם.

תגיות: אלאור אזריה, סכין במצ"ח - חיסול המחבל בחברון

עוד בנושא

הוספת תגובה

שלח

0 תגובות

תוכן פרסומי

הרשמה לאתר

הירשמו במהירות ובקלות לקול היהודי
ותיהנו ממגוון שירותים מיוחדים באתר.
* * * מין * בדקו זמינות
בין 3 ל-20 תווים
*
תישלח אליך הודעה המאשרת כתובת זו
* סיסמא
בין 6 ל-20 תווים

אני מסכים לתקנון האתר

אני מעוניין לקבל מידע על חידושים ואירועים מיוחדים

*

שדות חובה

הרשם

התחברות לאתר

סיסמא שכחת סיסמא? התחבר

איפוס סיסמה

כדי לקבל סיסמה חדשה, אנא הכנס דוא"ל איתו נרשמת לאתר:

שלח