נתניהו: העיתונות בישראל מגמתית
ח' כסלו התשע"ז   08.12.2016 08:35

נתניהו: העיתונות בישראל מגמתית

כלב אליהו

"התקשורת בישראל - אין חופשית ממנה בעולם", אמר נתניהו ועקץ את כלי התקשורת המנהלים מערכה כנגדת משפחת ראש הממשלה. "יש זכות לבקר את התקשורת"

בישיבת סיעת הליכוד השבוע בכנסת, השיב נתניהו לשאלת עיתונאי ששאל אותו על יחסה של התקשורת אליו.

בפתח ישיבת סיעת הליכוד בכנסת, אתמול, נשאל נתניהו על ידי אחד העיתונאים, האם הוא חושב שיחסה של התקשורת עוין כלפיו. נתניהו חזר על דברים שאמר ב"פורום סבן" כשהוא עוטה על פניו ארשת רצינית, הפעם בעברית: "פתחתי את ערוץ 10 וראיתי-  הכל פרו ביבי! פותח חדשות הכל פרו ביבי, סאטירה, רכילות, המגזין תומכים לא רק בי אלא גם ברעייתי ובילדיי".

נתניהו המשיך לשאר כלי התקשורת, ואמר: "הכל פרו ביבי! אולפן שישי, 5 פאנליסטים, אולי מישהו אחד יהיה נגדי, כולם בעדי, הכל פרו ביבי! גם גל"צ. זה מתחיל להיות מביך".

דברי נתניהו באים בתגובה על כך, שבשבועות האחרונים כלי התקשורת עוסקים באובססיביות ביצירת תחקירים עליו ועל בני משפחתו. בחודש האחרון פורסמו תחקירים שונים על פעולותיו של נתניהו במה שזכה לכינוי "פרשת הצוללות", חקירת הגב' נתניהו בקשר לאחזקת מעונות ראש הממשלה, תחקיר עובדה על "האקווריום של נתניהו", ועוד.

בדבריו התייחס נתניהו גם לטענות על פגיעה בחופש העיתונות, ואמר: "ועכשיו ברצינות – התקשורת בישראל אין חופשית ממנה בעולם והיא תוקפת את רה"מ יותר מכל תקשורת אחרת בעולם, אבל זכותם של אנשים להגיד מה שהם רוצים. אבל חופש הביטוי לא שמור רק לעיתונאים, זכותו גם של רה"מ לבקר את הכיסוי התקשורתי המגמתי".

תגיות: בנימין נתניהו, מבט לתקשורת

עוד בנושא

הוספת תגובה

שלח

1 תגובות
1 ביבי - גם אתה לא טלית שכולה תכלת בלשון המעטהמבשר ציון רדא
ח' כסלו התשע"ז
מסרת את חברון לערבים, אתה מדבר על שתי מדינות לשני עמים והרבי מליובאוויטש אמר שעצם הדיבור הזה גורם לשפיכות דמים, אתה לא נותן ליהודים למלמל ולהתפלל בהר הבית, אתה מפקיר את אלאור אזריה ומאמין במערכת המשפח הצבאית, אתה רוצה לגרש את עמונה כדי לכבד את פסק כהני הבעל של בג"ץ, הצבעת בעד תכנית ה"התנתקות", אמרת שתפעל ביד ברזל כנגד ה"מסיתים" מימין, לחצת יד לרב המרצחים אבו מאזן ימח שמו, ועוד הרבה דברים יש לומר אך תקצר היריעה מלהכיל.

תוכן פרסומי

הרשמה לאתר

הירשמו במהירות ובקלות לקול היהודי
ותיהנו ממגוון שירותים מיוחדים באתר.
* * * מין * בדקו זמינות
בין 3 ל-20 תווים
*
תישלח אליך הודעה המאשרת כתובת זו
* סיסמא
בין 6 ל-20 תווים

אני מסכים לתקנון האתר

אני מעוניין לקבל מידע על חידושים ואירועים מיוחדים

*

שדות חובה

הרשם

התחברות לאתר

סיסמא שכחת סיסמא? התחבר

איפוס סיסמה

כדי לקבל סיסמה חדשה, אנא הכנס דוא"ל איתו נרשמת לאתר:

שלח